|
2007 is EBIC jaarIn het jubileumjaar 2006 hebben we met veel trots ons 50-jarig bestaan gevierd. En we zijn iedereen die daarbij is geweest zeer erkentelijk voor de aandacht en het delen in de feestvreugde. Maar nu gaan we fris en verwachtingsvol 2007 in. Want van EBIC kunnen we in het nieuwe jaar beslist veel nieuwe, spannende ontwikkelingen tegemoet zien.
Met vijftig jaar ervaring en kennis op zak zetten we ons ook in 2007 weer in om innovatieve producten en marktconcepten te ontwikkelen. EBIC is hiervoor de aangewezen plaats. Daar komen onze en úw kennis samen en kunnen we gezamenlijk nieuwe wegen inslaan. Wegen die leiden tot nieuwe hoogwaardige eindproducten waar u als ondernemer nóg succesvoller mee wordt.
European Bakery Innovation Centre
EBIC is ons kenniscentrum. Het is een trefpunt waar consumenten, bakkerijen, machineconstructeurs en leveranciers samenkomen. In het hypermoderne applicatiecentrum ontwikkelen, testen en proeven we onze innovaties. Daarnaast richten we ons op het bouwen van marktgerichte productportfolio’s. Dat doen we door het voortdurend scannen van de markt, consumententrends en technologische ontwikkelingen. En natuurlijk zorgen we ervoor dat onze producten altijd voldoen aan de Europese wetgeving.
State of the art productietechnologie
Palipro, geopend in 2005 en voorzien van state of the art productietechnologie, is helemaal ingericht op het produceren van marktgerichte producten. Palipro is Europa’s modernste fabriek voor het produceren van bakkerijgrondstoffen op vloeibare basis. Producten als Liquison, een uitgebreide serie vloeibare broodverbetermiddelen en Proson, unieke block-improvers, vinden hier hun oorsprong.
Inspelen op de markt
We volgen nauwlettend de ontwikkelingen op het gebied van functional food. Immers, brood past bij uitstek in een gezond voedingspatroon. De onlangs vernieuwde ‘Schijf van Vijf’ onderstreept dat nog eens. De vraag van consumenten naar broodproducten die aansluiten bij een gezond leefpatroon, zal ook in 2007 verder toenemen. Met de consument als uitgangspunt gaan we door concepten te ontwikkelen die u in staat stellen in te spelen op de wensen van uw klanten. Wensen en behoeften waarin u dankzij onze BakkersPlan-scan een groeiend inzicht krijgt, om zo u uw assortiment af te stemmen op uw locale doelgroep.
We kijken uit naar het vervolg van onze samenwerking, in binnen- en buitenland, door de hele bakkerijketen. We zijn ervan overtuigd: ook 2007 wordt een spannend jaar. En bij Sonneveld zijn we er helemaal klaar voor!
© Sonneveld Group b.v. sitemap privacy disclaimer