Mijn Sonneveld
Registreren Inloggen 

Inloggen

Besteloverzicht
0
De grondstoffen zijn toegevoegd aan uw bestelling
Klantenservice: 00800-76663853 Facebook Youtube Linkedin icon Twitter icon
// Home / Service / Contact / Vestigingen

Vestigingen

Sonneveld heeft diverse vestigingen in Europa. Hieronder een overzicht van de contactgegevens.

Nederland Contact
Sonneveld Group B.V. Pim van der Breggen
Rietgorsweg 1-3 Commercieel directeur Nederland
3356 LJ Papendrecht Tel: +31 (0)6201 354 70
Nederland E-mail: Pim.vanderbreggen@sonneveld.com
Vertegenwoordigers Industrie Nederland
Tel: +31 (0)78-6442525 Vertegenwoordigers Ambacht Nederland
Fax: +31 (0)78-6442539
E-mail: info@sonneveld.com
BTW nummer: NL001920455
 
 
België  
Sonneveld N.V./S.A. Ed Trommels
Uitbreidingstraat 84, 3e verdieping Gedelegeerd Bestuurder
2600 Antwerpen Tel: +31 - (0)6 516 35 139
België E-mail: Ed.trommels@sonneveld.com
 
Tel: 0800-15796
E-mail: Belgie@sonneveld.com
BTW nummer: BE0429180458
   
Frankrijk en Spanje Contact
Sonneveld France SARL Laurent Charpentier
Campus Saint Christophe Commercial Director France
Bat Galilée 3 Tel: +33 (0)130 759 317
10 Avenue de L'Enterprise E-mail: L.charpentier@sonneveld.fr
95863 CERGY PONTOISE
Frankrijk

Tel: +33 (0)1 30 75 93 17
Fax: +33 (0)1 30 75 96 06
E-mail: contact@sonneveld.fr
BTW nummer: FR 08 48 50 36
    
Hongarije Contact
Sonneveld Kft. Csanyi, E. (Erika)
Pesti uti Major Bedrijfsleider
2364 OCSA Tel: +36 (0)309 389 542
Hongarije E-mail:  Csanyi.csabane@sonneveld.hu
 
Tel: +36 (0)29 57 84 80
Fax: +36 (0)29 38 10 31
E-mail: sonneveld@sonneveld.hu
   
United Kingdom
Contact:
Sonneveld UK Peter Egginton
Unit 3A Tel: +44 (0)7813 135832
Thirsk Industrial Park E-mail: Peter.egginton@sonneveld.com
York Road
Thirsk
North Yorkshire
YO7 3BX
Tel: +44 (0)1845 525669
   
Duitsland Contact
Joost de Groot
Tel: +31 (0)6 542 381 97
E-mail: Joost.degroot@sonneveld.com


Griekenland, Cyprus en Turkije Contact:
Michiel Kolstee
Tel: +31 (0)6 307 775 42

E-mail: Michiel.kolstee@sonneveld.com



Oost Europa Contact

Joost de Groot

Tel: +31 (0)6 542 381 97
E-mail: Joost.degroot@sonneveld.com




Scandinavië Contact
Zweden en Denemarken Peter Buza
Tel: +46 (0) 733 145 755
E-mail: Peter.buza@sonneveld.com


Noorwegen en Finland Peter Buza
Tel: +46 (0) 733 145 755
E-mail: Peter.buza@sonneveld.com


Rusland Contact
Grigory Ksendzov
Tel: +7 985 773 3008
E-mail: Grigory.ksendzov@sonneveld.com


Verre Oosten Contact
Joost de Groot
Tel: +31 (0)6 542 381 97
E-mail: Joost.degroot@sonneveld.com


Midden Oosten Contact
Michiel Kolstee
Tel: +31 (0)6 307 775 42
E-mail: Michiel.kolstee@sonneveld.com


Midden en Zuid Amerika Contact
Michiel Kolstee
Tel: +31 (0)6 307 775 42
E-mail: Michiel.kolstee@sonneveld.com
BRC Halal Kosher RSPO Skal

Deze website maakt gebruik van cookies. Waarom? Klik hier voor meer informatie. Sluit