Mój Sonneveld
Zarejestruj Zaloguj 

Zaloguj

// Strona Główna / Serwis / Dane kontaktowe / Przedstawiciele

Przedstawiciele

Sonneveld ekportuje swoje produkty na skalę światową. Poniżej możesz znaleźć dane kontaktowe do naszych przedstawicieli.  Proszę kontaktować się z lokalnym przedstawicielem po bardziej szczegółowe informacje


Jeżeli w Twoim regionie nie działa żaden przedstawiciel, skontaktuj się z biurem głównym Sonneveld Group:  +31 (0)78 6442525 lub  export@sonneveld.com.



Cypr
Chrikar Trading co. L.T.D.
Nicosia
Tel: 00-357-22-486697
Contact: Mr. Petros Petrou
E-mail: P.petrou@chrikar.com

Grecja
Ledra L.T.D.
Piraeus
Tel: 00.30.210.4834 748
Contact: Mrs. Athina Diamanti
E-mail: Ledrath@otenet.gr

Olympic Foods S.A.
Athens
Tel: 00-30-210-284 6036
Contact: Mr. Alex Sevastos

Japonia
Harada Corporation (Osaka)
Osaka
Tel: 00-81-6--6244 0171
Contact: Mr. Yasushi Kuki
E-mail: Kuki@haradacorp.co.jp

Harada Corporation (Tokyo)
Chiyoda-Ku, Tokyo
Tel: 00-81-3-3213 8271
Contact: Mr. Yuji Takagi
E-mail: Takagi-y@haradacorp.co.jp

Liban
Al Sultan Food Stuff co. S.A.R.L.
Beiroet
Tel: 00-961-1-855 470
Contact: Mr. Hassan Chbaro
E-mail: Hassan@alsultanfoods.com

Oman
(MAS) Oman Marketing Centre L.L.C.
Muscat
Tel: 00-968-2481 1411
Contact: Mr. Asif Pash
E-mail: Asifp@oman.switzgroup.com

Filipiny
Switz Marketing Corporation Philippines
San Juan, Metro Manila
Tel: 00.63-2.705.1108
Contact: Mr. Roberto B. Alba

Katar
(MAS) Adinsa- Marketing L.T.D.
Doha
Tel: 00-974-555 3126
Contact: Mr. Basheer Ahamed
E-mail: Adinsa@qatar.net.qa


Singapur
Angliss Singapore
Singapore
Tel: 00-65-6770 4167
Contact: Ms. Angie Watt
E-mail: Watt_angie@angliss.com.sg

Zjednoczone Emiraty Arabskie
Masterbaker Marketing FZCO
Jebel Ali
Tel: 00.971-4. 8818 135
Contact: Mr. Philip Varghese
E-mail: Philip@uae.switzgroup.com


Masterbaker Marketing FZCO
Abu Dhabi
Tel: 00-971-4 3477 086
Contact: Mr. Robin Arnold
E-mail: Robina@switzgroup.com

BRC Halal Kosher RSPO Skal

Ta strona korzysta z plików cookies. Dlaczego? Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji. Zamknij